Re: [Ana Kurgu - Tihami] Belirsizlik

Benim gibi düşük rütbeli bir polis memurunun Endud Asgama ile görüşebileceğini hiç ama hiç düşünmezdim. Peki onunla görüşmek için neler yaptım? Benimle aynı üniformayı giyen, sadece birkaç saat öncesine kadar beraber görev yapabileceğimiz insanları öldürmeye çalıştım. Pişman mıyım? Kesinlikle hayır, sadece emirleri takip ediyordum. Bunda sonra da emirleri takip etmeye ve üstlerimin düşman olarak gördüğü kişileri öldürmeye devam edeceğim. Teknik olarak henüz kimseyi öldürmediğim için ellerimi kana bulamanın nasıl bir his olacağını bilmiyorum. Belki birilerini öldürdüğüm takdirde sıradan bir insan gibi yaptıklarımdan pişman olabilir, hüzünlenebilir, hatta ağlayabilirim bile.

Asgama'nın yaptığı konuşma gerçekten de şaşırmama neden oldu. Ortada hiçbir neden olmamasına rağmen bizim gibi düşük rütbeli polislere planlarını anlatması, üstüne üstlük kendisine soru sormamıza izin vermesi biraz garibime gitti. Söyledikleri ise daha da çok garibime gitti. Ülkeyi darbeyle ele geçirmiş olmasına rağmen demokratik bir yol izleyeceğini söylüyordu.

Asgama'nın garip konuşması sonlandıktan sonra herhangi bir sorum olmadığından ötürü sessizliğimi korumayı tercih ettim. Mümkün olduğunca az dikkat çekerek, sıradan bir piyon olarak görevlerimi gerçekleştirmeye devam etmem gerekiyor. Emirlere uymayan insanlar böceklerden daha değersiz canlılardır ve ben onlardan biri olmak istemiyorum.
Image
► Show Spoiler

Off Topic
Abu Aslad, ilk habersiz pasifliğini yapmış bulunmaktasın.

Aynı zamanda duyurayım, Bekwo Ganta aramızdan ayrıldığı için konumuz artık tek kişilik olarak devam edecek, ancak bilgilendirme amacıyla Bekwo'nun bulunduğu konumda neler olduğu da RP içerisinde tur tur belirtilecektir.

Bu mesaj akşam saat dokuzdan falan sonra kendisini rpye dönüştürecektir.
Image

怨み
► Show Spoiler
Locked

Return to “Teşkilat Merkezi”