Tegin Hentanodan

İsim: Tegin Hentanodan
Ülke: Himota İmparatorluğu
Uyruk: Himota
Element: Uranyum
Rütbe: Polis Memuru
Uzmanlık: -
Boy: 1.84
Kilo: 80
Saç ve Göz Rengi: Beyaz saç ve eflatun göz rengi.
Genel Görünüm: Bembeyaz saçlarım var. Göz rengim de eflatun. Genelde hareket kabiliyetimi kaybettirmeyecek rahat şeyler giymeyi tercih ediyorum. Çok göze batmak istemediğim durumlar da beyaz kapüşonumu kapatarak kamufle olmayı seviyorum.

Kişilik: Sakin ve soğukkanlı birisiyim. Çok fazla konuşmayı seven birisi de değilim. Daha doğrusu küçüklüğümden beri yalnız olduğum için diğer insanlarla iletişimimi minimum seviyede tutmayı tercih ediyorum. Böylece karşımdaki kişi ile gereksiz diyaloglara girip zaman kaybetmemiş oluyorum. Etrafımdaki insanlar bu huyumdan memnun olmayabilirler ama onların ne düşündüğünü pek de umursamıyorum. Bunun başlıca sebebi ailemden miras kalan elementim. Bu element diğer insanlardan güçlü olmamı sağlasa da bunun bir bedeli var. Elementim yüzünden çok fazla yaşayacağımı düşünmüyorum. Bu yüzden başkalarının ne düşündüğüne zaman harcayarak vaktimi heba etmek istemiyorum.

İlgi / Hobi: Bahçemde çeşitli sebze ve meyveler yetiştirmek.

Özgeçmiş: Himota İmparatorluğu’nda gözlerimi dünyaya açtım. Ailem beni doğumdan sonra terk ettiği için tam olarak hangi şehirde doğduğum hakkında bir fikrim yok. Açıkçası hayatımın hiçbir döneminde de bu minik detayı merak etmedim. Bana göre hangi şehirde ya da ülkede doğduğumun bir önemi yok. Önemli olan doğar doğmaz ebeveynlerim tarafından terk edilmiş olmam. Neden beni terk ettikleri ise büyük bir gizem. Bu büyük gizem yüzünden tüm çocukluğu yetimhaneler de oradan oraya dolaşarak geçirmek zorunda kaldım.

Yaşım ilerledikçe kendimi bu bataklıktan kurtarmanın tek yolunun eğitimden geçtiğini fark ettim. Bu yüzden derslerime yoğunlaşarak yetimhanedeki diğer dikkat dağıtıcı çocukları görmezden gelmeye başladım. Başlangıçta derslerime yoğunlaşmak için yaptığım bu hamle sayesinde daha huzurlu olduğumu fark edince zamanla insanlarla arama görünmez bir duvar örmeye başladım. Üniversite de bitki bilimi seçmemin sebebi de diğer insanlardan olabildiğince uzak kalmak istememdi.

Üniversiteyi bitirdikten sonra tanımadığım ebeveynlerimden miras aldığım genler yüzünden iş bulmakta zorluklar çekmeye başladım. Element kullanıcısı olduğum için kimse beni işe almak istemiyordu. Bu yüzden hem maaşı oldukça iyi hem de beni hoş görebilecek tek mesleğe başvurmaya karar verdim. Bu mesleği zoraki sebeplerim yüzünden tercih etsem de polis olduktan sonra kendimi mesleğime adayarak beni bebekken ölüme terk etmeyen bu ülkeye borcumu ödemek istiyorum.

Karakter Görünümü: Merlin/Fate Stay Night

Statlar:
Kuvvet: 2
Kıvraklık: 3
Kavrama: 5
Image
► Show Spoiler

Re: Tegin Hentanodan

Ödül
Image
► Show Spoiler

Ödül
Image
► Show Spoiler

Ödül
Image
► Show Spoiler

Bu mesaja istinaden statlarımı aşağıdaki şekilde güncellemek istiyorum.

Kuvvet: 4
Kıvraklık: 7
Kavrama: 9
Image
► Show Spoiler

İngenium Günüm kutlu olsun
50 IP
200 PBF
Image
► Show Spoiler