[Tanık] Humo Asduwem

"Sevgili Bekwe,
Seninle kesinlikle paylaşmam gerekenler var. Benim bile aklımın almadığı garip bulgular keşfettim. Hem de olduğunu yeni öğrendiğim bodrum katında. Diğerleri beni kesinlikle deli sanacak. Senin bile beni öyle göreceğinden şüpheliyim fakat en yakında zamanda buraya gelip bunları görmen gerek. Ön bahçede çimleri biçtikten sonra evin girişine oturdum. O sırada yeni sahiplendiğim köpeğim havlamaya ve hırlamaya başladı. Hızla yanıma geldi ve birkaç kere havladıktan sonra evin yan tarafına koşturdu. Ne olduğunu anlamadım fakat peşinden gitme kararı aldım. Ben oraya varınca evin dibini kazmış olduğunu gördüm. Tam ona kızacakken kazdığı yerde kulpu olan bir demir gördüm. Merakla kulpu tutup kendime çektim. Meğer yıllardır yaşadığım evin bir bodrumu varmış ama nedense kapısı yerin altındaymış. Nedenini artık daha iyi anlıyorum. Merdivenlerden inince salon büyüklüğünde bir odaya çıktım. İçeride dolu dolu ███████████, masalar ve sandalyeler vardı. İçerisi fena toz kaplamıştı ve kötü kokuyordu. Fazla duramadım. Masanın üzerindeki birkaç ██████ alıp eve döndüm. Hiçbir █████ bizim █████████ değildi. Başka █████████ ████ mi diye araştırsam da, onların da ████ olmadığını öğrendim. Sanıyorum ki, ████ █████████ biri. Yapabileceğim tek varsayım ██████████ aynı █████ olduğu. Ancak █████████ ilgimi çekti, ne olduğunu anlamasam da. Bir grup garip üniforma giymiş insanın olduğu bir ██████ vardı ve kucaklarında ne olduğunu anlamadığım ████ benzeri ████ ████████ vardı. En öndeki eleman bir ██████ tutuyordu fakat hayatım boyunca görmediğim bir ██████ taşıyordu. ████ ████████ araştırdım ve buna benzeyen ne ██████ bulabildim ne de ██████. Daha kavrayamadığım █████████ var ve senin yardımın gerek. Galiba, ████ ███████ ███████ █████████ ██████."
Locked

Return to “ █████”