[Tanık] Nach Meilfodz

Gözlerime inanamamış olsam da size söyleyeceğim her şeyin gerçek olduğunu bilmenizi istiyorum. Bu konuda yalan söylemek için hiçbir sebebim yok ve bunun için Frum ve Ser adına ant içebilirim. Her şey ████████ köyünün eteklerinde ineklerimi otlatırken başladı. Hava baya rüzgarlıydı. Rüzgar sayesinde sallanan yaprakların sesi kulaklarıma adeta bir melodi gibi geliyordu. Sizin için oldukça kısa tutmaya çalışacağım. İnekleri toplamadan önce traktörümden bir █████ almam gerekiyordu ve bu sebepten ötürü evimin arka bahçesine gittim. Orada da çok yakın dostum ████ █████ bulunuyordu. Kendisine selam verdikten sonra traktörüme doğru ilerlemeye başladım. Traktörüme ulaşmam çok uzun sürmedi, arka bahçemin kapısına park etmiştim zaten. Traktörün içinde █████yi aradım ama ne yazık ki bulamadım. İşte o sırada daha önce hiç duymadığım bir sesi duymaya başladım. █████ sesine benziyordu ama o olmadığına eminim. █████ olsaydı zaten köyün etrafında çok fazla olmadığı için illa ki yoldan geçerken görürdüm. Bu ses üstten geliyordu, gökten. Kafamı göğe kaldırdığımda önce hiçbir şey göremedim. Sola baktım, sağa baktım, umudu kesecekken bir anda ██████████ bir ████ gördüm. Nasıl bir ████ ██████ █████████████? Kafam hala çok karışık, lütfen açıklamalarımın yetersizliliğini mazur görün. Ama size söylemem gerekiyor, ████████ ███ █████ ███. ███ ██ ██████ ████████ ██████████████.
Locked

Return to “ █████”