Re: Cevapla ve Sor

Eh, yaptık bir totem. Dur bakalım.

Sitede en çok ilgini çeken 3 karakter? Sebepleriyle lütfen.
"I know your anger, I know your dreams
I've been everything you want to be"
Image
► Show Spoiler

Hae: Hikayesinin en güzel yanı annesine gösterdiği önem, her okuduğumda ufak bir burukluk yaşıyorum. Karakter olarak seçimi içime nedensizce ayrı bir okuma duygusu getiriyor. Yeni vakalarda ve diğer RP türlerinde daha fazla yazması gerektiğini düşünüyorum böylece Hae hakkında daha çok şey öğrenebiliriz.

Livei: Tek takım arkadaşım ve hikayesi fazlasıyla hoşuma gidiyor. Başka karakterlerle konuşmaları ve yazım tarzı her okuduğumda hayretlere düşürüyor. Ayrıca ilerleyen zamanda şu anda bulunan durumu yüzünden okuyucuların ilgisini üzerine çekebilme potansiyeli var, tabii bu yanında hikayeyi yönlendirebilecek olması ihtimalini getiriyor.

Bekwo: Ah Violet, üzümlü kekim. Karakterinin müziği sıradan bir hobiden çok yaşam kaynağı gibi görmesi ilgimi ilk gördüğümde fazlasıyla çekmişti. Konularını pek okuyamadım ancak hikayesinden çıkardığım kadarıyla okunmaya değer şeyler ortaya koyduğu kesin.

Peki sıra benim sorum-
YAN KARAKTER AÇIN

Size göre en güçlü element hangisi? En güçlü belirleyemiyorsanız iki tane seçip iyi ve kötü yanlarını anlatmanız yeterli olur.
Image
"Artık kendimi geride tutmayacağım."
► Show Spoiler

Bence elementler baya dengeli. Kendi aralarında bakarsak her birinin güçlü ve zayıf yanları var ve en güçlü etkilere sahip elementlerin penaltıları da o kadar büyük.
Ofansif açıdan baktığımda, büyük dezavantajlarını göz ardı edersek Uranyum bayağı güçlü bence.
İşlevselliğe dayalı bakarsam Kalsiyum ve Karbon çok yönlü ve güçlü etkilere sahip dengeli elementler.

Dünyadan bir müzik türünü silmek isteseydin bu hangi tür olurdu ?
Image
► Show Spoiler

Dubstep.

Hangi yıllar arasını sinemanın altın çağı olarak gösterirdin? Neden?
"I know your anger, I know your dreams
I've been everything you want to be"
Image
► Show Spoiler

Bu soruya cevap verecek kadar genel kültür sahibi değilim ama kendi deneyimlerimden yola çıkarak iki binler demek istiyorum.
Ultra Süper Düper Yüce Himota Devleti'nin ultimate kutsal şanına ortak olmak ister misin?
 ! Message from: Hiperyus
Cevabınız sonucu gerçekleşebilecek olan kargı kazasından sorumlu değiliz.

Oh ikinci yan karakter açarsam hedefim Himota, beni bekle Hiperyusland.

Konumda geçti ama bu konuyu konuşmayı seviyorum.
Sizi en çok ne korkutur? En büyük korktuğunuz şey nedir?

(EN: Benim sanırım unutulmak, cidden öldükten sonra bir 100 yıl kadar sürede varlığınız eğer kayda değer bir şey yapmadıysanız yok olacak. Hiç yaşamamış olacaksınız gibi.)
Image
"Artık kendimi geride tutmayacağım."
► Show Spoiler

Akıl sağlığımı geri dönülemez şekilde yitirmek.

Yapay Zeka seni korkutuyor mu?
Image
► Show Spoiler

Bilim kurgulardaki seviyeye gelmesi ya direkt olanaksız ya da fazla uzun süreceği kesin. Fikir olarak korkutmuyor fakat üzerine düşünüldüğünde kişinin aklına bir şüphe tohumu ekilmiyor değil.

(Hepsi kendi altın çağlarında olmak üzere) Bir samuray mı olmak isterdiniz? Bir şövalye olmak mı isterdiniz? Bir alp mi olmak isterdiniz?

Ben Altın Ordu ile birlikte yaşayıp ölmeyi isterdim açıkçası.

Bu soruya ben cevap vereceğim, ama benim cevabımı filler olarak düşünüp hem Kutay'ın hem benim soruma cevap verebilirsiniz. Çok heyecanlandım çünkü.

Açıkçası Polonya-Litvanya'nın altın dönemlerinde bir asker olmayı çok isterdim. Kültürleri, müzikleri, bayrakları, kıyafetleri her türlü ilgimi çekiyor ve hoşuma gidiyor. Aynı zamanda Almanların imparatorluk dönemi de çok cazip geliyor. Alman şövalyelerinin kültürel yapısı diğer şövalyelere göre çok daha ilgi çekici olsa da modern medyada hiç görmüyoruz. Araştırınca insan baya hayran kalıyor.

Altın Orda'da bulunmak en büyük hayalimiz olurdu tabii.

Soru şu;

Kültürel açıdan en ilginizi çeken, hoşunuza giden millet hangisi? Tarihi kültürel unsurlar da güncel kültürel unsurlar da olabilir.
Image

Return to “Muhabbet”