Re: Cevapla ve Sor

Orası neresi?

Ingenium evrenindeki en ilginç karakter?
"I know your anger, I know your dreams
I've been everything you want to be"
Image
► Show Spoiler

Muhtemelen ben.

Onu bunu geçte bir vücudu mutlak sıfır derecesine getirerek ameliyat edebilir miyiz ? Edebilirsek vücutta kalıcı hasar bırakır mıyız ?
► Show Spoiler

Sprite

Patateslerin gözleri var mıdır?
Image
"Artık kendimi geride tutmayacağım."
► Show Spoiler

Dikkatlice bakabilirsen görebilirsin.

Hayatın bir anlamı var mıdır yoksa anlamı biz mi yaratırız?
Image
► Show Spoiler

İkisi de diyorum. Hem hayatın kendisinde bir anlam vardır hem de hayatın içinde kendimize bir anlam yaratırız.

Dünyadaki bir problemi tamamen bitirme şansın olsa bu hangi problem olurdu?
Image
► Show Spoiler

Coca-Cola markasının özel içecek aromalarını sadece belirli ülkelere değil, tüm ülkelere dağıtmasını sağlardım. Cherry Blossom içemedik be.

Dwayne "The Rock" Johnson vs. Bülent Ersoy için tahminleri alalım.
Image

Dwayne "The Rock" Johnson vs. Bülent Ersoy maçında The Rock abimiz maçı alırken Murat Övüç maça interfere yapar, sonrasında Murat Övüç'e de Vin Diesel dalar maç no contest biter.

Bir işte burn out olmak, seni güçlendirir mi, hayata olan tutkunu azaltır mı?
Image
► Show Spoiler

Şu an bir işte tamamen tükenmiş bir haldeyim, genelde böyle hissedince dikkatimi hep başka şeylere veririm. Sanırım sonrasında daha güçlü geri dönebiliyorum.

Sınırlı süreliğine geçmişe dönme hakkına sahipsin. Hangi zaman dilimine dönüp hangi tarihi kişilikle konuşmak isterdin?
Image
► Show Spoiler

Çok fazla var, ama Mustafa Kemal Atatürk ile müzik eşliğinde, Theodore Roosevelt ile vurulduktan kısa bir süre sonra ve Nikola Tesla ile henüz hiçbir buluşa el atmadan önce, gençliğindeyken sohbet etmek isterdim.

Bir ülkenin kalkınabilmesi için nasıl bir lidere ve nasıl bir siyasi sisteme ihtiyacı vardır? Neden?
Image

Return to “Muhabbet”