[Tihami] NPC Kütüphanesi

#1
Image
Una Aseza
P.S. 46 yılında seçilmiş, dönemine yeni başlamış olan Tihami cumhurbaşkanıdır. Flayuf doğumludur ancak öğretmen olan babasının Yata'ya tayini çıkmasıyla birlikte 3 yaşındayken Yata'ya yerleşmiştir. Yata Üniversitesi'nde Tarih bölümünü okumuş ve bitirmiştir. Üniversiteden mezun olduktan sonra siyasete atılmaya karar vermiş ve Tihami Paktçılık Partisi'ne katılmıştır. Partide ilk olarak milletvekili olarak görev yapmış, bundan 4 yıl sonra cumhurbaşkanı adayı olmuş ve seçilmiştir.

Kendisinin en ortaya çıkan özelliği temizlik hastası olmasıdır. Bulunduğu ortamlarda gördüğü küçücük toz taneleri bile kendisini yüksek derecede rahatsız etmektedir. Ailesi sol görüşlü olduğundan onu da öyle yetiştirmişlerdir. Bu şekilde kendisi de Pakt'ı ve birlik fikrini destekleyen biri haline gelmiştir. İş arkadaşlarıyla ilişkisini iyi tutmak onun çalışma ahlakı için çok önemlidir.


Image
Stefaw Dudshes
P.S. 46 yılında Tihami Paktçılık Partisi'nin seçilmesiyle göreve atanmış olan Tihami başbakanıdır. Yata şehrinde doğmuştur. Babası da siyasetçi olduğu için genç yaşta babasının yolundan gitmek istemiş ve siyasete atılmıştır. Yata Üniversitesi'nde Siyaset bölümü okumuş ve Tihami Paktçılık Partisi'ne başvurmuştur. Başvuru sırasında gerçekleştirilen sınavda daha önce kimsenin almadığı tam puanı alabilmiştir. Partiye girdikten sadece iki yıl sonra parti genel başkanı statüsüne yükselmiştir.

Babası siyasetçi, annesi polis teşkilatında komiser olduğu için oldukça sıkı kuralları olan ve disiplinli bir evde yetişmiştir. Çocukluğunda yaşadığı sıkı yaşam tarzı onu hayata karşı dik durabilen, asla pes etmeyen bir genç haline getirmiştir.Image
Endud Asgama
Tihami Polis Teşkilatı'nın başkanıdır. Teşkilat başkanlığına P.S. 46 yılında atanmıştır. Yata şehrinde doğmuştur. Yata Üniversitesi'nde Tihami Kültürü bölümünü okumuş ve bitirmiştir. Una Aseza, kendisiyle Yata Üniversitesi'nde tanışmış ve potansiyelini görüp kendi kabinesini düzenlerken Polis Teşkilatı'nın başına da kendisini atamıştır. Görevine yeni başlamış olsa da 3 farklı vakayı başarılı bir şekilde yönetmiştir.

Duygularını saklamayı seven, sessiz ve sakin bir insandır. Özel hayatını açmaktan hoşlanmadığı için hakkında pek fazla şey bilinmemektedir. Una Aseza ile olan arkadaşlık ilişkisinin kuvvetli olduğu söylenmektedir.

[Tihami] NPC Kütüphanesi - Teşkilat

#2
Image
Dufo Asbalkiti
Sert bir kişiliğe sahiptir. Astlarını azarlamaktan çekinmez. Çabuk sinirlenir. Bu özelliklerinden memnun olmasa da teşkilat hayatı ve tanık oldukları onu bu katı kişiliğe itmiştir. Gençlik yıllarında insancılığa güvenerek pişmanlık gösteren bir suçlunun cezasından kurtulmasını sağlamıştır fakat bunun sonucu olarak bir aile yaşamını suçlunun elinde yitirmiştir. O olaydan sonra yüreğini taştan kılmıştır. Nadiren yumuşak bir tavır göstermektedir. İçinde bir yerlerde kötü polisi oynamayı bırakmak ister fakat bu hiç olmayacak gibi...Image
Andum Aszef
Ailesi tarafından bir beyfendi olması için yetiştirilmiştir. Kendisi de bunu hedef bellemiştir. Giyimine ve kullandığı dile dikkat eder. Sinirlendiğinde bile kaba hakaretlerde bulunmaz. Daha kabûl edilebilir küfürleri tercih ederler. Birçok komiser ile çalışmıştır fakat bir gece beraber oturdukları içki masasında geçmişini öğrendiğinden beri Dufo Asbalkiti ile çalışmaktadır.
Image
Wakso Adsogef
Güzelliği ve saf kişiliği ile ün salmış bir komiserdir. Herkesin gönlünde ilk tanışmadan itibaren taht kurmuştur. Kendisi sosyalleşmekten ve arkadaş edinmekten asla çekinmez. Olumluluğunu her daim korumak istese de duygusal ve narin bir kişilği vardır. Bu yüzden, olumsuz olaylardan etkilenir. Yakno Asbab ile çocukluk arkadaşıdır. Küçükken gördüğü zorbalıktan onu Yakno Asbab kurtarmış ve korumuştur. Hatta aynı evde yaşamaktadırlar.Image
Yakno Asbab
Hiçbir zaman Wakso Adsogef'in yanından ayrılmayan ve "Vahşi Güzellik" lâkabına sahip başpolistir. Wakso Adsogef nasıl güzellik ve saflık ile gönüllerde taht kurduysa Yakno Asbab da çekiciliği ve karizması ile gönüllere taht kurmuştur. Yanından kılıcını asla eksik etmez. Küçüklüğünde Himota'nın Kurt İni'nden eğitim almıştır. Kendisine edilen ilan-ı aşkları geri çevirmiş ve ona sarkanlara acı dolu cezalar kesmiştir. Wakso Adsogef'e yakınlığı kendisine dair korkulara dayanmaktadır. İçinde bir yerlerde beslediği ve karanlık olarak nitelendirdiği duyguları bastırmak zorunda olduğuna inanır. Bunun ilacını da çocukluk arkadaşı olarak görür.
Locked

Return to “Tihami”

cron