[Bağlar] Ea Jekot

Image
Baba: Ae Jekot
Görünüm: Gym-Bum Yi - Magi: The Kingdom of Magic
Hakkında
Evet bu kişi benim oluşumumda destek olan, benim babam. Hem tip, hem de isim bakımından çok benzerlik göstersek de kişilik bakımından tamamen zıt yapılara sahibiz. Kendisi çok titiz,olmakla beraber, aritmetik zekası daha ağır basar. Bu yüzden görsel ve duygusal zekası daha ağırlıkta olan ben, kendisiyle çoğu zaman anlaşamam. Kendisine her ne kadar oluşumumda destek olan desem de. çoğu zaman ek mesaiye kaldığı için vaktimin büyük bir çoğunluğunu annem ile geçirdim. Beni gördüğünde etrafa çizmiş olduğum eserleri anlamaz,ikide bir anneme benzediğimi söyler dururdu. Aile içindeki durumunu bir kenara bırakırsak, kendisi işkolik, tuttuğunu koparan, saygıdan kusur etmeyen kaliteli bir insandır. O yüzden her ne kadar laf etsem de, varlığı beni mutlu etmektedir.

Image
Anne: Jem Jekot
Görünüm: Soi Fon- Bleach
Hakkında
Asıl konuşmam gereken ve teşekkür etmem gereken kişi burada, annem. Kendisi, kendimle gurur duymama ve topluma , beni iyi bir insan olarak yetiştiren yegane unsur. Kendisi, sanatçı olmakla berber, resim, heykel,seramik gibi alanlara çok hakimdir. Onun yanında büyüdüğüm için çoğu zaman onun çıraklığını yapmış olmak beni, sanatsal açıdan çok geliştirmiştir. Kişilik bakımdan da bana, saygının hak edildiğini, iyi olup, bunun için uğraşmamam gerektiğini, tam olarak doğal olarak iyi olmayı aşılamış birisidir aynı şekilde kendisi de öyledir. Kişilik bakımından ona özensem de malesef kariyer bakımından onun ayak adımlarını takip edemedim. Ancak bu durum mesleki hayatıma annemden öğrendiğim küçük ipuçlarını eklememe engel olmuyor. Zihinsel bakımdan hepimizde sıkıntılar olsa da (paronayaklık) bu bizi kötü yapmıyor. Bu bizim süper gücümüz.

Image
Dayı: Michet Yadrop
Görünüm: Tony Glazer- Senki Zesshou Symphogear.
Hakkında
Evet bu da dayım. Kendisi babam olmadığı, çoğu zaman eve gelir, bize her konuda yardımcı olur. Annemin sanatçılık hayatında büyük bir destekçidir. Her gün geldiğinde yeni bir palet ve tuval vardır. Ayrıca kendisi de şiir yazmaya çok meraklıdır. Buna bağlı olarak kendisine edebiyat adamı diyebiliriz. Onun haricinde kendisi de bir polis memurudur ancak babam kadar yoğun değildir. Onun haricinde söyleyebileceğim başka bir şey bulunmamaktadır. Naif bir kişilik, iyi ki var.

Image
???: Etchi Jüchu
Görünüm: Kei Yonagi - Act-Age
Hakkında
Ahhh... Konuya nasıl girsem bilemedim. Etchi ile nasıl tanıştık, nasıl bu kadar samimi olduk, neden halen hayatımda var olduğunu sorguladığım birisi. Kendisini tasarım eğitimi aldığım esnada görmüş olup yapmış olduğu işlere hayranlıkla baka kalırken, bana bir gün beraber bir çalışma çıkarmalıyız dedi. Çıkardık tuvali, çıkardık tuvalleri bir konu belirleyip, o konu hakkında tuvali ikimiz için yer ayarlayıp çalışmaya başladık ve sanat stilimizde bir uyumun var olduğunu keşfettik. Her şey iyi güzel ama ben yeterince çabayı sarf ettiğimi artık düşünmüyorum. Çünkü polis memurluğu, onunla geçirdiğim vakti elimden alıyor ve halen hayatımda... Bu durum beni, onun adına rahatsız ediyor... Neden? Neden onun gibi naif, hayat dolu bir insan, benim gibi, hayata olan hevesi git gide azalan bir polis memuruna halen bırakmıyor?
(Meraklısına, yapmış olduğumuz eser)
► Show Spoiler
Image
► Show Spoiler

Return to “Bağlar”