[Bağlar] Bok Jemipech

Ve, şimdi Bok'un çizimiyle!

Annem ve Babam
Igo ve Kümi Jemipech

Image
Annem de babam da Tuplo'lu. Komşularmış daha önceden. Sonra evlenmişler. Jülchaj'da turizm rehberliği yaparak başladıkları iş hayatlarına şimdi seyahat acentası işleterek devam ediyorlar. Ne yalan söyleyeyim, az para da kazanmıyorlar yani. Babam element kullanıcısı. Bunun üstüne gitmemiş ama. Onun yerine turizmin kolay parası daha cazip gelmiş. Benim küçük amcam da element kullanıcısı. Anne tarafımda yok hiç öyle. Annem de babam da çok hırslı insanlar bu yüzden küçüklüğümde pek onlarla vakit geçiremedim. Daha çok işte, seyahattelerdi. Ben de ilk olarak dadılarla, sonra da kendi başıma yaşamayı öğrendim. Eskiden beri bir dediğim iki edilmedi. Ancak bu bir süre sonra psikolojime yansıdı. Çok fazla yalnız kaldığım için hayatımın ilerki zamanlarında da insanlara ihtiyaç duymamaya başladım. Ancak insanlar sosyal varlıklardır. Arada geçirdiğim duygu patlamalarımın bu yüzden olduğuna inanıyorum. Annem ve babama dönecek olursak ikisi de çok disiplinli, dediğim dedik insanlar. Kavga etmemelerine şaşırıyorum açıkçası. Sanırım artık tamamen mantıkları ile yaşıyorlar. Çünkü sohbetleri bile aşırı çıkarlarına yönelik olmuş. Onların yanında da yalnız hissediyorum kendimi.

Küçük Amcam
Deja Jemipech

Image
Her zaman kendisine hayran olmuş ve onun gibi olmak istemiştim küçükken. Çok cesur, çok bilgili, çok karizmatikti. Görüldüğü üzere başarılı olamadım. Yıkığın teki oldum. Polisti. Küçükken bana polislikle ilgili hikayeler anlatırdı. Çok eğlenirdim onu dinlerken. Element kullanıcısı olduğum için polis olabilirdim zaten de... Amcam sayesinde çok heveslenmiştim buna. Bana hediyeler getirirdi. Dışarı çıkarıp dolaştırırdı. Hatta büyüdüğümde bile aileme anlatmadıklarımı ona anlatmışımdır. O da meşgul bir adamdı. Sürekli vakalar için dolaşırdı ülkeyi. Bu yüzden onla da çok kısıtlı zaman geçirmişimdir. Ne mi oldu? Bir görevde teröristlerle çatışma haline girmişler. Biz böyle ailecek kurşun elementi sahibi olduğumuz için o da arkadan savunuyormuş arkadaşlarını. Ancak sayılar çok olunca ve işler kötüye gidince... Amcam arkadaşlarının ölümüne şahit olmuş. Oradan canlı kurtuldu ama hiç bir zaman eskisi gibi olamadı. Şimdi bayadır görmüyorum onu. İzdivaya çekildi diyebiliriz.

İlk sevgilim
Yik Tilik

Image
Tam bir Djurat'lı olan Yik, beni seçip elde eden bir kızdı. Lisedeydim. O zamanlar kendimi kendime saklamayı öğrenmiş, fazla konuşmadan öğrencilik yıllarımın geçmesini bekliyordum. Arkadaş da edinmemiştim. Yik fazla popüler olmasa da herkesle anlaşan oldukça eğlenceli bir kızdı. Benimle konuşması da girişkenliğinin göstergesidir sanırım. Sohbeti ise, insanlara göre değişiklik gösteriyordu sanırım. Çünkü ilk başlarda ilgi alanlarımı öğrenmek istemiş, bir kaç şey kapınca da bu konular hakkında konuşabilmek için araştırma yapmıştı. Zeki bir kızdı. Zekası beni tavlayan kısmıydı zaten. Bir süre konuştuktan sonra sürekli benimle vakit geçirmek istemişti. Sonra da sevgili olmak istediğini söyledi. Hiç bir zaman uzatan, trip atan, istediği şeyi anlamamı bekleyen bir kız olmadı. Beni sevmesi ile başladı ve bir süre sonra beni sevgisine bağımlı yaptı. Gözlerine bakmayı çok sevdiğimi, ellerini öptüğümü, saçlarını kokladığımı hatırlıyorum. 1 sene boyunca birlikte olduk. Karşı cinsim ile ilgili şeyleri ondan öğrendim ama cinsel bir şey yaşamadık. Şu zamana karşı kendimi en fazla açtığım kişi o olabilir. Ancak en gizli sırrım yüzünden ayrıldık. Onu terk etmem gerekti. Bunun iki nedeni vardı. İlki harika biri olmasıydı. Bu kadar harika bir insanın benimle vakit kaybettiğini düşünmüştüm. O zamanlar şu halimden 100 kat daha yıkıktım anlayacağınız. İkinci ve önemli nedeni ise bir sonra anlatacağım kişide öğrenebilirsiniz.

O
Magna Libjürat

Image
Bu gördüğünüz Qardakh'lı, Magna. Benim lisemdeki ilk ve tek Qardakh'lıydı. Bu yüzden çok felaket bir ayrımcılığa maruz kalmıştı. Çocukken ona yapılanları gördükten sonra bu Djurat'lılar ve Qardakh'lar kardeştir lafı boş geliyor. O zamanlar kendimi kötü hissettiğimi hatırlıyorum. Nedeni, aslında benim de bir azınlık mensubu olmam ama kamuflaj olabilmemdi. Hiç bir zaman çıkıp onu savunmamıştım. Oysa ben bir element kullanıcısıydım. Eğer Magna'ın yanında olsam ona sataşamazlardı. Ancak onu korumamamın başka bir nedeni vardı. O geldiğinde ben Yik ile çıkıyordum. Ancak Magna aşırı dikkatimi çekiyordu. Zorbalığa karşı hiç bir zaman boyun eğmedi. Bir sürü zaman dayak yediğini hatırlıyorum üst sınıflardan. Kendimle karşılaştırıyordum onu. Bana olsa pes edeceğimi düşünüyordum. Bir gün dersimiz boştu. Ben de oturmuş bir şeyler yazıp karalıyordum. Amacım Yik sınıftakilerle konuşurken ben de en uzak yerde soyutlanıp kafamı dinleyimdi. Magna da aynısını düşünmüş olacaktı ki olduğum yere geldi beni görmeden. Sonra da çizdiğim sikko resimleri görüp benimle konuşmaya başladı. Orada aşırı eğlenceli bir sohbet ettik. Bana çizmemi istediği şeyleri söylüyordu ben de saçma sapan çiziyordum. Yik'le geçirdiğim zamanlardan çok daha eğlenceliydi. Magna sonra beni her yalnız bulduğunda -ki çoğu zaman yalnızdım- yanıma geldi. Her halde şu zamana kadar geçirdiğim en kaliteli zamanlardı onunla geçirdiğim zamanlar. Hatta o kadar yakındık ki, Yik kıskanıyor, onunla konuşmamamı istiyordu. Fakat bir sorun vardı. Yakın bir arkadaş edinmiş gibi hissetmiyordum. Hatta Magna'yla daha fazla vakit ayırmak için bu kadar sevdiğim Yik'i terk etme kararı almıştım. Bir ay sonra fark ettiğim şey, Magna'ya karşı arkadaşlıktan öte, Yik'e hissettiğime benzeyen bir his hissettiğimdi. Tabi ki bir erkeğe karşı hisler beslemeyi kabullenemedim. Hatta bana bunu hissettirdiği için Magna'yı suçladım. İlk olarak terslemeye başladım çocuğu. Sonra konuşmamaya... Oradan da... Ona zorbalık eden insanların yanında olmaya başladım. Şimdi aşırı pişmanlık hissediyorum çünkü o zamandan bu zamana kadar kendimi ve cinsel kimliğimi kabullendim. İki cinsiyete karşı da okeyim. Önemli olan zekaları ve bana verdikleri huzur. Magna ise okuldaki bu zorbalığı 2 sene anca çekti. Ben de onu dışladıktan bir kaç ay sonra gitti. Şu anda benim gibi polis memuru olduğunu duydum.
Last edited by Bok Jemipech on Tue Dec 22, 2020 7:23 am, edited 1 time in total.
Yan Çar/Podosḧi Øfinuafeme

Buraya kısa saçlı bok imzası gelecek
► Show Spoiler

Re: [Bağlar] Bok Jemipech

Livei Nyawodz
Gedhilfe'li Polis Memuru

Image
Livei... Hayatıma bir anda girip her şeyi alt üst eden kadın. Neden bu kadar kendimi kaybettim? O kadar mı ümitsiz vakayım? Aylarca üstüne düşündüm, o kadar resmini çizdim ki yüzü gözümün önünden gitmiyor. Sadece 6-7 saat gördüğüm bir insanın üstümde nasıl böyle bir etkisi olabilir ki? Onunla birlikte bir hayat isterdim. Kollarında uyumak... Yanında uyanmak... Onu mutlu etmek isterdim. Eğer birlikte olsaydık onu dünyanın en mutlu kadını yapardım! Her şeyimi ona adardım bundan eminim. Neden başka ülkenin polis memuru olmak zorundaydı ki? Hatta neden o konsere gelmek zorundaydı? Onu tanımasam kendimden nefret edip acınası hayatıma devam edecektim. Şimdi ise üstüne bu aşk acısı geldi.

Livei ile bir konserde tanıştık. Çok kötü bir tanışma şekliydi aslında ama sonra Livei'nin harika kişiliği her şeyi değiştirdi. Etrafına saçtığı mutluluk bir anda beni ampulün etrafında büyülenmiş bir şekilde uçan güvelere çevirdi. Onu havuç çorbası yemeğe götürdüm. Ondan önce de evde kıyafetlerimi değiştirmem gerekti. Evde o kadar sevimliydi ki, kendimi tutamadım. İlk başlarda beni engellemedi de. Dudaklarının tadı harikaydı. Onu kollarımla sarmak o kadar güzeldi ki... Hele üstümü çıkardığımda vücuduma dokunması... Çok haklıydı hızlı ilerlememiz konusunda ama bir daha onu görememe korkusu vardı içimde. Göremeyecektim de. Bana mektup yollamayı teklif ettiğinde reddettim. Bir aşkın kırıntısı ile doymaktansa tek başıma aç kalırım demiştim. Ancak bu açlık çekilmez bir hal aldı. Her gün onu düşünür halde buluyorum kendimi. Daha da mutsuzum artık. Livei hakkında sadece polis memuru olduğunu biliyorum. Meinsu ile göreve çıktıklarını da biliyorum.

Güveler hiç bir zaman ışığına ulaşamaz. Bu yolda deneyip deneyip sonunda can verirler. Sonumun öyle olmasından korkuyorum. Gedhilfe'ye gidersem Meinsu yardımı ile ona ulaşabilirim ama ne diyeceğim ki ona? Ona deli gibi aşık olduğumu mu? Benimle dalga geçecektir. Beni çoktan unutmuştur bile.

► Show Spoiler

Elag Yadrop
Djurat'lı Polis Memuru

Image
Amına kodumun ayısı! Bu adam ilk vakama çıktığımda yanımızdaki polis memuru. İlk başta gelip ırkçı nedenlerden (saçım siyah diye) yanlış bir şey yaparsam beni adam toplayıp döveceğini söylemesiyle hayatımdaki negatiflikleri üstüne çekti. Sonra da birlikte kaplıcaya gittiğimizde kadın götü hakkında saçma sapan bir boş döndürdü. Tamam, komiser ondan seks hikayesi anlatmasını istemişti ama ben arkadan yaparken penisine domates kabuğu sarıldığını duymak zorunda mıydım? Sonra bir de saldırıya uğradık. O saldırıda da ben yanlışlıkla buna kurşun sıktım. Evet, hatalıydım. Gerçekten yapmamam gereken bir şeydi. Peki ama neden beni öldüresiye döverek cezalandırdı? Herif beni bayıltana kadar dövdü. Bayılmadan önce tek hatırladığım yanımdaki hançeri alıp adamın çüküne saplamamdı. Irkçı insanlara alışkınım Djuratta ama daha önce kendim ırkçılığa maruz kalmamıştım. Her siyah saçlının üstüne yürüyen herifleri de sikeyim! Bu herifi de uzun süre görmem diye umuyorum.

► Show Spoiler

Bo'ek Ujmitga
Djurat'lı Başpolis
Image
İlk gördüğümde bozuk bir televizyon yüzünden sinir krizi geçiriyordu. Bu yüzden gerçekten hoşlanmamıştım ondan. Selam bile vermedim yani. Ancak vakada ilerledikçe oradaki 4 kişinin içinden kendime en yakın hissettiğim kişi oldu. İlk olarak saçma erkek muhabbetlerini sevmiyordu. İkinci olarak da resim çiziyordu! Var mı ötesi? Benim aptallığım bana söylediği şeyi yapmamak oldu. Bana kadının yanında dur demişti. Durmayınca başına bir sürü leş iş açıldı. Hastanede gözümü açtığımda komiser Jüme, Bo'ek'in benim için çok endişe ettiğini söyledi. Kendisi inançlı değildi ama olan tüm tanrılara dua etmişti. Normalde dışarıya anlaşması zor bir adam profili çizse de, içten içe sevgi yumağı olduğu aşırı belli.
Last edited by Bok Jemipech on Fri Sep 25, 2020 6:46 pm, edited 2 times in total.

► Show Spoiler

Jüme Ulchig
Djurat'lı Komiser

Image
Komiser Jüme, kendisine güvendiği belli olan bir adam. Hareketlerinden bile alfalığı belli oluyor. Rahat ve adamın dibi. Vakamızda bizi kaplıcaya götürmesi rahatlığının aşırı olduğunu kanıtlar nitelikte. Hatta kaplıcada bize ilk seks hikayemizi anlattırması ile bu kadar testesterona gelemeyeceğimi fark etmeme de neden oldu. Elag ile seks anılarını anlatırken ortamı terk etmem gerekti. Üstelik kendi anlattığı hikaye travmam oldu. Sürekli aklıma geliyor anlatım şekli. Tihami'li bir amcanın genç karısı ile cima etmişti kendisi. Üstelik eskiden Tihami'yi işgal eden Djurat askeri olarak roleplay yaparak... Jüme'nin kaplıcaya girerken resepsiyondaki kadına yavşadığını da unutmayalım. Bunların yanında Elag'dan beni kurtarmak istemesi, hastanede uyandığımda telsizde onun sesini duymam; her ne kadar hareketlerine uyuz olsam da bir dost edindiğimi gösteren şeylerdi. Bir sorunum olursa Jüme'nin bana yardımcı olacağına yürekten inanıyorum.
Last edited by Bok Jemipech on Fri Sep 25, 2020 6:53 pm, edited 1 time in total.

► Show Spoiler

Shisha Shøge
Dusha'lı Polis Memuru

Image
Konu sonlanınca yazılacak.
Last edited by Bok Jemipech on Fri Sep 18, 2020 5:07 am, edited 1 time in total.

► Show Spoiler

Meinsu Selsei
Gedhilfe'li Polis Memuru

Image
Djurat'a turist olarak gelmişti Meinsu. Ben de bizim ailenin yanına gitmiştim şansa. Gemide karşılaştık. Benden daha utangaç, daha sessiz davranıyordu. Daha önce benden daha çekingen biriyle tanışmamıştım. Fakat farkımız biraz konuştuğumuzda belli oldu. Meinsu tanıştıktan sonra kendisini rahatça açabiliyordu. Ben ise... Hala uzakta tutuyordum kendimi. Sohbet ettik. O da resim çiziyordu. Birbirimize resimlerimizi gösterdik. Livei resimlerimi gördü ve şansa bak! Meinsu ile Livei görev arkadaşıydılar! Her ne kadar Livei hakkında sohbet etmek istesem de Meinsu'ya ayıp etmek istemiyordum. Birlikte dans ettik. Saçmaydı evet ama uzun süredir böyle saçmalayıp kahkaha atmamıştım. Kahkaha attığım bir zamanı hatırlamıyorum bile. Baya çok rahatlatıcı gelmişti onunla konuşmak. Birlikte oturup geminin motorunu çizdik. Benden çok daha iyi çiziyordu tabi ki... Gedhilfe'ye gittiğimde ilk uğrayacağım kişi olacağı çok belli. Ailesini kaybettiğini söyledi. Tip olarak da Gedhilfe'li gibi durmuyordu. Özeline girmek istemediğim için fazla soru sormadım ama eminim ki daha sakladığı bir sürü sırrı var.
Last edited by Bok Jemipech on Fri Sep 18, 2020 5:07 am, edited 1 time in total.

► Show Spoiler

Rodoron Teneodan
Himota'lı Polis Memuru

Image
Konu bitince yazılacak.
Last edited by Bok Jemipech on Fri Sep 18, 2020 5:06 am, edited 1 time in total.

► Show Spoiler

Abu Aslad
Tihami'li Polis Memuru

Image
Konu bitince yazılacak.

► Show Spoiler
Post Reply