2. Güncelleme

#1
İkinci güncellememiz yayında! Bu sefer baya bir yenilik olduğu için kategorilere ayıralım dedik.

Sistem

Bireysel Vaka Sistemi adında yeni bir sistemimiz mevcut. Bu sistem hakkında GM İsteme Başlığı üzerinden bilgi alabilirsiniz.

•Bundan sonra vaka dönemlerinde her ülkeye 1'er vaka açılacak. Bu gelişmeyi de tekrardan belirtelim istedik.

•Zaten bir kere denedik ancak yine de belirtelim dedik; bundan sonra yoklama konuları RP'li olacak. Yoklamalarda 1 kere pasiflik yapma hakkınız bulunuyor. Yoklamalar bittikten sonra 15 gün içinde mantıklı bir sebep ile karakter kartınıza not düşerseniz karakterinizi geri açtırabilirsiniz.

Site

Kurgu adında bir forum ekledik ve Söyleşi başlıklarını buraya taşıdık. Önceden Veritabanı forumunda hem ülkelere ait bilgiler bulunuyordu, hem de güncel kurguları bulundurmayı planlıyorduk ancak karışık olmasını istemedik ve ikiye ayırmaya karar verdik. Kurgu forumuna buradan ulaşabilirsiniz.

•Tüm NPC Kütüphanelerini güncelledik. RP içerisinde tanıdığınız ve evren için önemli karakterler haline gelmiş NPC'leri artık ülkelerin NPC Kütüphanelerinde bulabilirsiniz. NPC Kütüphanelerine Veritabanı forumundan ulaşabilirsiniz.

Kurgu

•INGENIUM, her zaman "Yaşayan Evren" ünvanına yakışır kurgularla ilerleyecek olan bir evrendir. Şu anda da yepyeni bir kurgunun içine giriyoruz. Bu kurgu Tihami üzerinde yoğunlaşan bir kurgu olsa da tüm oyuncularımız bu kurguya katılabilecekler. Bu kurgunun temelini açıklayan konuyu buradan okuyabilirsiniz.

•Bu kurgunun içinde Gedhilfe ve Himota, Dusha ve Djurat ve Tihami olarak üç farklı konumuz bulunmaktadır ve belirtilen ülkelerde olanlar bu konulara zorunlu olarak katılacaktır. Konularınıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[Ana Kurgu - Tihami] Belirsizlik
[Ana Kurgu - Gedhilfe & Himota] Yıkılan Kale
[Ana Kurgu - Dusha & Djurat] Sorgu Sual

•Ek olarak ikinci GM turu gelmeden karakter yaratan oyuncularımız bu konulara katılmaya hak kazanacaktır.

Neler Geliyor?

•Yakında yepyeni bir Harita sizlerle olacak. Bu haritanın içinde tüm şehirler isimlendirilecek ve bazı şehirlerin sınırlarında değişiklikler yapılacak.

Stat Geliştirme sistemimiz de yakın bir zamanda geliyor. Umarız ki hoşunuza gider.Yeni dönemimize hepiniz hoş geldiniz!
In universum, est inopinatum dei plenus eventus.
Locked

Return to “Duyurular”

cron