[Üretim] Livei Nyawodz

Eşyanın Adı: Matara
Eşyanın Görünüşü: 1.5 litre sıvı taşıma kapasitesi olan plastik bir matara. Livei içini tamamen su ile doldurmuştur.
Açıklama: Sezyum - Patlama stilini kullanmak için su bulamadığı zamanlarda kendisine yardımcı olması adına Livei sürekli bu matarayı yanında taşımaktadır. Mataranın üzerinde, Livei'nin üniformasına tutturmasını sağlayan bir kayış bulunmaktadır. Başka bir özelliği bulunmamaktadır.
► Show Spoiler
Image
► Show Spoiler

Re: [Üretim] Livei Nyawodz

İki seçeneğiniz var.

Su, savaş sırasında işinize yarayacak bir unsur olduğundan dolayı ücretli olması gerekiyor. Mataranın fiyatı 100 PBF olacak.

İsterseniz 100 PBF'ye matarayı tek başına, boş olarak alabilir ve suyu RP içinde bulabilirsiniz.

İsterseniz 100 PBF'ye matarayı alırsınız ve katılacağınız her konu için suyu kullanmanız durumunda 25 PBF'ye suyu tekrardan doldurma ücreti vermeniz gerekir.

İstediğiniz şekli belirtirseniz onaylayacağız.

Su niye bu kadar pahalı, sayın GM? Bu kral çalışmıyor mu? Ödediğimiz vergiler nereye gidiyor?
Neyse, 100 PBF'ye matarayı alıp 25 PBF'ye içini doldurmak istiyorum.
Geriye 375 PBF param kalmış olması lazım.
Image
► Show Spoiler

Image

Yakışıklılıktan kendine aynada bakarken rahatsız olup da güneş gözlüğü takmaya başlayan adam, senin omzuna elini koyuyor.

"Haklısın be gülüm. Nerede kaldı o eski günler? İçkiye gidelim desen 100 PBF ödemeden çıkamıyorsun işin içinden. Vallahi bitmiş bu kıta. Neyse, al bakalım eşyanı."

Adam mataranı doldurup sana veriyor.
 ! Message from: GM - Ingenium
Onaylandı.

Geçen vakada suyu kullandığım için 25 PBF'ye mataramı yeniden doldurmak istiyorum. Kalan para: 1050 PBF.
Image
► Show Spoiler

Eşyanın Adı: Bahçe Çatalı
Eşyanın Görünüşü: Tutma yeri ahşap, ucu paslanmaz çelikten çatal.
Açıklama: Genellikle bağ bahçe işlerinde kullanılan bu çatal gerektiği zamanlarda kendini savunma ve saldırma amacıyla silah olarak da kullanılabilir. Uzunluk 28 cm. Dişlerin genişliği 7.5 cm.
► Show Spoiler
Eşyanın Adı: Bahçe Makası
Eşyanın Görünüşü: Sapı ahşap, ucu paslanmaz çelikten makas.
Açıklama: Genellikle bağ bahçe budama işlerinde kullanılan bu makas gerekli zamanlarda göz oymak, parmak kesmek, saplamak gibi bilumum işkence işlerinde kullanılabilir. Uzunluk 54 cm. Bıçak uzunluğu 23 cm.
► Show Spoiler
Image
► Show Spoiler

İkisini de alıyorum. Kalan para 750 PBF.

Kalbimi size uzun zaman önce bedavaya verdim Gm bey ;D
Image
► Show Spoiler

Eşyanın Adı: Tarakançer
Eşyanın Görünüşü: Dışı pembe renk basit plastik, içerisindeki hançer paslanmaz çelikten.
Açıklama: Kapalı haliyle sıradan bir tarak gibi görünen ancak kapağı açılınca hançere dönüşen bir silah. Bıçak boyutu 8 cm. Tutma yeri 8 cm. Totalde 16 cm.
► Show Spoiler
Image
► Show Spoiler
Post Reply

Return to “Üretim”