[Üretim] Hironen Nokogi

Eşyanın Adı: Haylaz(Demir Saç Tokası)
Eşyanın Görünüşü:
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Açıklama: Demir bir saç tokası, ucuna kısa bir zincir ile yavru kedi motifi bağlanmıştır. Toka siyah renktedir. Toka aynı zamanda bıçak olarak kullanılabilmektedir. Uzunluğu yaklaşık 25 santimdir. Ucu oldukça delicidir. Yan kısmı ise tek taraflı olarak sivriltilmiştir. Tek tarafı keskin bir bıçak olarak düşünülebilir.

Eşyanın Adı: Kıvılcım(Magnezyum Çubuğu)
Eşyanın Görünüşü:
► Show Spoiler
Açıklama: Yaklaşık 20 santim uzunluğunda bir saç tokası. Bu çubuk magnezyum metalinden yapılmıştır. Demir bir nesne ile sertçe sürtülmesi durumunda kıvılcım çıkartır.
► Show Spoiler

Re: [Üretim] Hironen Nokogi

Haylaz'a 200 PBF dedik.

Kıvılcım ise onaylanmadı.

Sebeplerine gelecek olursak, evrende Magnezyum elementinin Kıvılcım işlemi sadece sanayi işlemlerinde kullanılan aletlerde ve polis memurları tarafından stil yoluyla kullanılır. Magnezyum'un kıvılcım çıkarablimesi için yüksek hızda sürtünme gerekmektedir. Magnezyum elementini kullanırken bu sürtünme hızına gereksinim duymama sebebiniz atom enerjinizdir, elementin kendisi değildir. Bu sebepten ötürü, ürettiğiniz eşyanın belirttiğiniz kıvılcımı çıkarabilmesi mümkün değildir.

Not: Evrenin içinde bulunan bilimsel durumu gerçek dünya ile bağdaştırmayınız. INGENIUM evreninde bulunan bilimsel unsurlar asla gerçek dünyaya ayna görevi görmesi amacıyla oluşturulmamıştır ve gerçek dünyanın bilimsel kurallarına denk değildir.

Bu şekilde okeyseniz amcayı çağırayım.

O zaman Haylaz'dan 2 tane alayım. Diğerini de şu şekilde düzenleyeyim,

Eşyanın Adı: Seher(Demir Saç Tokası)
Eşyanın Görünüşü:
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Açıklama: Demir bir saç tokası, ucuna kısa bir zincir ile yavru kedi motifi bağlanmıştır. Toka siyah renktedir. Toka aynı zamanda bıçak olarak kullanılabilmektedir. Uzunluğu yaklaşık 20 santimdir. Ucu oldukça delicidir. Yan kısmı ise tek taraflı olarak sivriltilmiştir. Tek tarafı keskin bir bıçak olarak düşünülebilir.

Haylaz ve Seher olarak alacağım yani, 400 Himota Dola... pardon Pakt Bofu ediyor sanırım, Geriye de 100 kaldı.
► Show Spoiler

Âla. Seher'in fiyatı 195 PBF olacak, ona göre tekrar hesaplarsın.
Image

Abimiz evlenmiş gibi görünüyor, bir hayır duasını eksik etmeyelim.

"Düğünüme niye gelmedin lan? Dükkanıma uğrayan herkesi çağırıyorum."

"Bu abi evlendiyse kendime nasıl düzgün koca bulacağım?" diye düşünüyor ve Haylaz ve Seher'ini alıp çıkıyorsun.
 ! Message from: GM - Ingenium
Onaylandı.
Post Reply

Return to “Üretim”