[Üretim] Bekwo Ganta

Eşyanın Adı: Fırlatma Bıçağı
Eşyanın Görünümü:
► Show Spoiler
Açıklama: Genellikle fırlatılarak kullanılan, hedefe saplandığında delici hasar veren bir bıçak türüdür. Yakın dövüşte etkisi yok denecek kadar azdır.

Eşyanın Adı: Özel Polis Üniforması
Eşyanın Görünümü: Dışarıdan bakıldığında klasik bir Tihami Polis Teşkilatı üniformasından farksızdır.
Açıklama: Dışarıdan bakıldığında sıradan bir polis üniformasına benzemesine rağmen içerisine çeşitli modifikasyonlar yapılmıştır. Üniformanın ceket kısmının içerisinde altı adet (üçü sağda, üçü solda olmak üzere) fırlatma hançerlerinin asılabileceği bölme bulunmaktadır. Bu bölmeler, ceketin göğüs hizasında, el sokulduğunda rahatlıkla alınabilecek bir konumda bulunur.

Kol kısımlarında birer adet, fırlatma bıçaklarının takılması için tasarlanmış bölme bulunur. Bekwo kolunu havaya kaldırıp sert bir şekilde aşağıya ittiğinde bu bölmelerin içerisinde bulunan fırlatma bıçakları kol kısmından kayarak Bekwo'nun eline gelir.

İki ayağının bileklerinin biraz üst kısmında bulunan iki adet hançer yerleştirmek için tasarlanmış bölge bulunur.

Kemerin sağ bölgesinde bir adet hançer yerleştirmek için tasarlanmış bölge, ön ve sol bölgesinde ise 6 adet fırlatma bıçağının sığacağı bölgeler bulunur.
Image
► Show Spoiler

Re: [Üretim] Bekwo Ganta

Mevcut PBF: 750 PBF

Özel Üniforma = 450 PBF
12 adet Fırlatma Bıçağı = 300 PBF

Kalan: 0 PBF

Aldığım fırlatma bıçaklarının altı tanesini ceketin iç kısmında bulunan bölgeye, iki tanesini kollardaki bölgeye, kalanını ise bel bölgesine yerleştiriyorum.
Image
► Show Spoiler
Post Reply

Return to “Üretim”