[Üretim] Mabi Chüimimuta

Eşyanın Adı: Mabi Mabi (Muşta)
Eşyanın Görünüşü:
► Show Spoiler
Açıklama: Dört parmağın girebileceği, sağlam metalden yapılmış muştalar. Bodyguard yazısı yerine Mabi Mabi yazmaktadır. El içinde rahat tutulması için bir oyuğu vardır. Parmakları çok fazla sıkmaz.
► Show Spoiler
Image
GERIR BIREJ
Image
Image
image

Re: [Üretim] Mabi Chüimimuta

Olsun. İki tane alıyor Kudretli Ayı. Benim adımı biliyor musun? Mabi Mabi! Bir kere söyleyince hoş, iki kere söyleyince daha hoş.

Param 500 PBF idi, 300 kaldı.
► Show Spoiler
Image
GERIR BIREJ
Image
Image
image

Eşyanın Adı: Maske
Eşyanın Görünüşü:
► Show Spoiler
Açıklama: Tüm kafayı neredeyse omuzlara kadar kapatan maske.

Eşyanın Adı: Siyah Kıyafetler

Eşyanın Görünüşü:
► Show Spoiler
Açıklama: Üzerinde kapüşonu bulunan büyük bir cekete sahip, aynı zamanda siyah rahat bir pantolondur. Dövüşürken zorluk çıkarmaması, esnek olması adına özel yapımdır. (Tüm kıyafetler için tek fiyat alabilirim.)
► Show Spoiler
Image
GERIR BIREJ
Image
Image
image

Barış bey ile yaptığım özel toplantılar sonucunda paramın 19500 PBF (Zenginim) olduğu netlendi. Mevcut paramdan 1500 düşüyor, 18000'e indiriyorum. Hepsini satın aldım.
► Show Spoiler
Image
GERIR BIREJ
Image
Image
image

Eşyanın Adı: Göz Bandı
Eşyanın Görünüşü: Siyah, sağ gözü tamamen kapatan, alın tarafından başın arkasına doğru ilerleyen üst bandajlara, burnun üstünden ve şakağın altından yine kafasının altına doğru ilerleyen ince bir bandaja sahiptir.
► Show Spoiler
Açıklama: En kıyak kalite.

Eşyanın Adı: Orta Parmak Yüzüğü ( 2 Adet, biri Mitga adlı NPC'ye verilecek)
Eşyanın Görünüşü: Altın sarısı renginde, orta parmağa takılan ve yüzüğün üstüne ayı kafası figürü bulunan yüzük.

Eşyanın Adı: Telsiz (2 Adet, biri Mitga adlı NPC'ye verilecek)
Eşyanın Görünüşü: Mitga ile iletişim kurabileceği, orta çekim alanına sahip telsiz.

Eşyanın Adı: Kalpli Don (2 Adet, biri Mitga'ya verilecek)
Eşyanın Görünüşü: Savaş alanında giyilmesi için tasarlanmış, kalpleri mücevherlerden oluşan don. Güneş ışığını rakiplere yansıtması için parlak mücevherlere sahiptir.

Eşyanın Adı: Chopper Motor
Eşyanın Görünüşü: Mat siyah, Mitga ve Mabi'yi beraber kaldırabilecek chopper motor.
► Show Spoiler
Image
GERIR BIREJ
Image
Image
image
Post Reply

Return to “Üretim”