[Üretim] Dufo Slitshut

Sakin bir şekilde tezgaha yaklaştıktan sonra gülümser bir ses tonuyla ne istediğimi tasvir etmeye başlamıştım. Bu açıklamayı yaparken kendimi koruma altına almanın çok önemli olduğunu, polisliğin çok zor olduğunu ve bu yüzden dikkatli olmanın önemli olduğunu dile getirecektim. Oysa ki külliyen yalan olan bu açıklamam sadece keyfi çıkarlarım adına yapılmış, kimsenin şüphelenmeyeceği durumlarda işimi görmek için düşünülmüş aletlerdi.

Eşyanın Adı: Maske
Eşyanın Görünüşü:
  Hidden text. You must register

Açıklama:

Görüntüsü için kullandığı bir maske. Fiyatına uygun olarak zararlı hava şartlarında duman tarzı etkileşimlerden korunmak için kullanılabilir.

Eşyanın Adı: Keskin Eklenti(ler)
Eşyanın Görünüşü: Sivri ve keskin metal parçası. Jiletimsi havası var.
Açıklama:
Ayakkabı ucuna ve topuğuna monte edilmiş sinsi mekanizmaya sahip kesici metal parçası. Bıçak olarak da düşünebiliriz.

Kalite olarak marketten alınabilecek keskin silahlar kadar olsa yeterli. İki ayakkabıma da istiyorum. Eğer mümkünse bu modelin monte edilmemiş halini cebimde taşımayı da isterim.
Image
► Show Spoiler

Re: [Üretim] Dufo Slitshut

Aldım gitti. Bir bıçağı ayakkabımda kabul ediyorum.
Image
► Show Spoiler

Eşyanın Adı: Çift Kılıç
Eşyanın Görünüşü:
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

Açıklama: Gerçekten iyi kalite bir çift kılıç istiyorum kınıyla birlikte. Tek kında ikisini birden barındırabilmeyi, bunları sırtımda (bel kısmında) tutabilmeyi dilerim. Taşınırken ki gizliliği oldukça önemli ve zaten devasa bir boyutta olmalarını istemiyorum. Kılıç ile bıçak arasında kalan bir klasman varsa buradan kabul edebiliriz.
Image
► Show Spoiler

TAAM
Image
► Show Spoiler
Post Reply

Return to “Üretim”