Re: [Dufo Slitshut] Gedhilfe Eğitim Kampı'na Hoşgeldin, Aydınlık Yarınların Gölgesi!

Kısaca gülüyor rakibin. "Anlatmazsan nasıl anlayabilirim ki? Bana yumrukların ve tekmelerinle anlat!" Beklediğin gibi, sağ yumruğunu savurmaya hazır tuttuğundan dikkatini oraya veriyor. Ona yeterince yaklaştığında bir eliyle sol kolunu omzunun üstünde duracak şekilde kavrarken, diğer elini sağ yumruğuna götürüyor. Tuzağına düşmüş bulunan rakibinin gövdesine sert bir tekme geçiriyorsun. Aldığı tekme ile öne doğru eğiliyor, geriye birkaç adım atıyor ve inliyor. "B-birikmiş duyguların...varmış demek...işte." Zorla cümle kuruyor. Rakibin şu an açıkta. Her ne kadar belli bir dövüş şekli bildiği bariz olsa da, yüksek olasılık ile şimdi yapacağın hamleden kaçınamayacak. Hodri meydan! Göster hünerlerini!

Re: [Dufo Slitshut] Gedhilfe Eğitim Kampı'na Hoşgeldin, Aydınlık Yarınların Gölgesi!

Rakibinin boşa çıktığını görünce söylediklerine kulak asmayarak kazanma koşulunu gerçekleştirmek için hareketlendi. Üstüne doğru hızlıca koşup ayağını vücuduna çarpacak şekilde savuracak, böylece rakibinin hem ciddi bir hasar almaması hem de yenilme koşulunu gerçekleştirmesi için düşeceğine emin olacaktı. Daha fazla karşısındaki kişi ile konuşmak veya vakit kaybetmek istemiyordu. Özellikle konu, duygular olduğu zaman genç delikanlı kimse ile bir şey paylaşmak istemiyordu.
Image
► Show Spoiler

"ÇAT!"

Ayağını rakibe savurmanın sesi yankılanıyor merkez bölgede. Rakibindense, çılgınca bir karar geliyor! Kaçmak yerine saldırına göğüs geriyor. Böylelikle kendisine çarpmış olan ayakla birlikte bacağını da sıkı sıkıya kavrıyor. Ağırdan ağırdan ayağı kalkıyor. Yüzünde artık bir gülümseme yok. Tuttuğu bacağını kendisine çekerek ona doğru tek ayak üzerinde sekmeni sağlıyor. Sonrasında "Bam!" boğazına doğru kolunu savuruyor. Sert bir iniş yapıyorsun yere ama rakibin seni bırakmıyor. Hâlâ tutuyor. İşte o an bir gülümseme görüyorsun. Rakibin diğer bacağını da tutarak seni etrafında döndürmeye başlıyor. 1! 2! 3! 4! Bir şeyler yapsan iyi olacak dostum çünkü yakında olumsuz duygulardan çok daha farklı şeyler kusacaksın!

İyileşme sürecinde olduğum için hala kendimi toparlayabilmiş değilim. Bu yüzden pasiflik yapmak zorundayım.
Image
► Show Spoiler

Genç adam yaşadığı talihsiz karşı saldırının ardından rakibinin belinin etrafında dönen çembermiş gibi savruluyordu. Neler olduğunu anlamaya başladığı vakit tek çaresi ayaklarını adama kenetleyip belinden yukarısını adama doğru fırlatmak olacaktı. Bunu başardığı vakit doğrudan elleriyle adamın suratına onun dengesini bozacak şekilde bir darbede bulunacaktı. En olmadı suratına kusardı!
Image
► Show Spoiler

Bi' gayret kendini kaldırıp yumruğunu savuruyorsun. Yumruğun beklediğinden daha çok etki yapıyor ve yumruğu yiyen rakibin bir yöne savrulurken, sen de öte yöne savruluyorsun. Bir kez daha yere sert çarpıyorsun. Rakibin ise ilk kez yere yığılıyor. Acı taze iken ayağı kalkıyorsun. Bedenin acı ile uyarılmasa ayağı kalkamayacaksın çünkü. Bütün bölge önce sağa sonra sola hızla dönüyor ve ağır bir etki bırakıyor üzerinde. Miden bulanıyor ve dengeni kurmakta zorlanıyorsun. Olduğun yerde durabiliyorsun, evet ama adım attığın gibi sarhoşun tekine dönüyorsun. Sen yine kalkıp adım atabiliyorsun. Hareketi yapan rakibin senden daha kötü durumda gözüküyor. Yerden kakamıyor bile. Yarı doğrulmuş, yarı oturmuş vaziyette. Gözleri kısık bir şekilde kendisini toparlamaya çalışıyor. Ona yukarıdan bakarken düşünmeden edemiyorsun. Bu dostluk adı altında yapılan dövüşte hiç görmediğin, duymadığın ve bilmediğin yakın dövüş teknikleri sergiledi. Seni kaldırıp attı, çevirdi durdu, garip duruşlar aldı. Görüşün sabit değil ama rakibin kaslı bile gözükmüyor. Nasıl yaptı ki bunca hareketi? Düşüncelerinden hızla sıyrılıyorsun. Sonunda karşına bir fırsat çıktı. Rakibin açık veriyor. Son bir gayret, son bir güç, eğer şimdi atılırsan karşılaşmayı alacaksın. Sadece omuzları yere gelmeli. Haydi bre aslan!

Genç delikanlı dostluk müsabakası adı altındaki bu dövüşte yaşadığı şeylerden çok fazla şey gözlemlemişti. Özellikle, karşısındaki kişinin nasıl bir psikolojik buhrana sahip olduğu düşünülünce onun yorumlamasına göre bu adam, çok sıkıntılı bir tipti. Ayağa kalktığında sallanmasının yanı sıra düşündüğü şeylerden hızlıca sıyrılması gerekiyordu zira karşısındaki boş bırakılacak birisi değildi.

Derin derin nefes alıp veriyordu kendine gelirken. Gerçekten, bu adamın aklında nasıl bir şey vardı? Bakıldığı zaman ise böyle bir dövüş stilini gerçekleştirebilecek gücü yoktu. Bir element kullanıcısı mıydı? Yoksa, burada yapılmış deneyler sonucu elde edilmiş bir güç müydü? Sanırım bunu ona dövüşü bitirmeden soramazdı. Bu yüzden artık dövüşemeyeceğini düşünerek bir kez daha kendini toplayıp rakibinin üstüne ilerledi. Hızlı bir şekilde amacı rakibinin vücuduna sert bir darbe vurup onu sırt üstü düşürmekti. Yine bacağından tutarsa bu sefer kafasına veya suratına vurabilecek şekilde yumruk atmayı da ihmal etmeyecekti.
Image
► Show Spoiler

Rakibine doğru hızla ilerliyor ve onu başarılı bir şekilde yere düşürmeyi başarıyorsun. Rakibin senden aldığı sert darbe sonucu yere kapaklanıyor ve acı içinde bağırıyor. Birkaç saniye boyunca hareketsiz kaldıktan sonra yerdeyken yan dönüyor ve derin nefesler almaya başlıyor. Hemen ardından dizlerinin üstüne çökecek şekilde doğruluyor ve sana bakıp "Bunu gerçekten beklemiyordum. Tebrik ederim." diyor. Yavaşça ayağa kalkıyor ve elini uzatıyor. Rakibinle tokalaştıktan sonra görevlilerden biri yanına geliyor ve "Tebrikler, puanın yüksek olacak. Şimdi benimle gel." diyerek kendisini takip etmeni istiyor. Bulunduğunuz odadan çıkıp dar bir koridordan ilerliyorsunuz. Bu koridorun sonunda sol ve sağda iki oda olduğunu görüyorsun. Soldaki odaya girdiğinde bir hasta yatağı ve masa olduğunu görüyorsun. Senin ardından da kıyafetinden doktor olduğunu tahmin ettiğin bir kadın giriyor ve sana yatağa uzanmanı söylüyor. Yatağa uzandığında da göğsünü açmanı söylüyor. Kıyafetini kaldırıyor ve göğsünü açıyorsun. İplere bağlı birkaç daire şeklinde nesneyi alıyor ve göğsünün farklı noktalarına bağlıyor. Bu iplerin bağlı olduğu dijital ekranlı bir cihaz var. Bu ekranda belli sayılar gözüküyor fakat tam olarak nasıl bir işlem yapıldığını anlamıyorsun. Birkaç dakika sonra kadın teker teker göğsünden daireleri çıkarıyor ve "Tam karşıdaki odaya geçebilirsin." diyor. Ayağa kalkıyor ve odadan çıkıp karşıdaki odaya geçiyorsun. Orada ise seni yine doktor kıyafetli bir adam bekliyor. Masası olan adamın karşısında bulunan sandalyeye oturuyorsun. "Merhaba Dufo. Söyle bakalım, karşılaşmanız sırasında neler düşündün? Neler hissettin?"

Quizim bulunduğundan mütevellit çarşamba gününün ertesine aksayabilir yazma işi.
Image
► Show Spoiler
Post Reply

Return to “Diğer Bölgeler”