Re: [Livei Nyawodz] Nihai Karar

Friks sana şaşkın bir yüz ifadesiyle bakarken Bok kendine gelmeye başlıyor. Kendine geldikten sonra söylediklerini dinlerken başından geçenleri anlarcasına bakıyor. Beklediğin gibi herhangi bir cevap gelmiyor ve Bok'a sarılıyorsun. Bok, acı bir gülümseme eşliğinde her şeyin zamanla yoluna gireceğini söylüyor ve bakışlarını Friks'e çeviriyor. "Fengoe'den haber var mı?" Friks ise "Aynı şeyi soracaktım. En son yakalanmadan önce görüşmüştük." diye cevap veriyor. Bok hafifçe ofluyor ve "Anlaşılan onu da bulmam gerekecek." diyor. Güçlerini tekrar kullanmaya hazırlanırken Friks onu durduruyor ve "Dur. Ya bu güçlerin bir sınırı varsa? Ne olup bittiğini tam olarak anlamadan bu kadar sık kullanmanı önermem kardeşim." diyor. Bok ise "Haklısın." demekle yetiniyor. "O halde şimdilik yapabileceğimiz tek şey yolumuza devam etmek. Ne olduğunu anlamış değilim ama umarım arkadaşına ulaşabiliriz." Friks, olanları Bok'a teker teker anlatıyor ve Bok "Anlaşılan arkadaşına bir süre ulaşmamız mümkün olmayacak o halde. Üzgünüm Livei." diyor. Bok ikinizle bir çember oluşturup konuşmaya başlıyor. "Güney Tihami'ye sızmanın bir yolunu buldum. Orada halletmem gereken bitmemiş işler var. İsyancılarla şimdilik burada kalan ekip münakaşa etmekle uğraşacak, sizin de benimle gelmenizi istiyorum. Elbet sizin için de uygunsa." Friks, başıyla onaylıyor ve "Moruk, lider sensin. Hazırlanıp çıkalım." diyor. Bok ise "Yarın yola çıkabiliriz, biraz dinlenelim. Siz de biraz yalnız başınıza vakit geçirin, kim bilir ne zamandır birbirinizi görmüyorsunuz." diyor ve gülümsüyor. Friks de senin elinden tutup "O halde haberleşiriz." diyor ve evinizin yolunu tutuyorsunuz.
Off Topic
Konu sonlanmıştır.

Ödüller
Livei Nyawodz
• 200 IP
• 1000 PBF
Off Topic
Livei Nyawodz'un bireysel konusu 1-3 gün sonra açılacaktır.

"Sorgulamalar

Hayat, anlam ve varoluş. Bütün bunlar, benim varlığımla ilgili soruların cevaplarını aradığım konular. Ben, kendim olarak bu dünyada yarattığım değer hakkında sorgulamalar yapıyorum.

Bir yapay gezegen yaratma fikri, hayatımın amacı oldu. Bu fikri gerçekleştirmek için en yakın dostumla birlikte çalışıyoruz ve onu ikinci bir yarım olarak görüyorum. Bu proje, dünyanın kötüye gitmesiyle ilgili bir çözüm sunuyor. Fakat bu fikrin doğuşu, benim de dahil olduğum bir dizi hatalı kararın sonucudur.

Belki de dünya, biz insanların yaptığı hatalar yüzünden bu halde. Bilmiyorum. Sadece derin bir pişmanlık hissi içindeyim. Yaratmak istediğimiz hayat, insanlara yeni bir başlangıç sunacak. Böylece belki de bu dünyadaki hatalarımızı telafi edebiliriz.

Fikrimizi gerçekleştirmek için çok çalıştık ve hala çalışmaya devam ediyoruz. Her adımımızda, yaratmak istediğimiz hayatın nasıl olacağını düşünüyoruz. Kendi hayatlarımızdaki hatalarımızdan ders alarak, yapay gezegenimizde insanların yaptığı hataların tekrarlanmamasını sağlamaya çalışıyoruz.

Bu projenin yapımı için birçok zorlukla karşılaştık. Ancak her zaman birbirimizi destekleyerek, bu zorlukların üstesinden geldik. En yakın dostumla birlikte çalışmak, bu projede en önemli faktör. O, benim için çok değerli ve projemizin gerçekleşmesindeki en büyük destekçim.

Hayatımın amacı, bu fikri gerçekleştirmek. Kendimi bu fikre adadım ve hayatım boyunca da böyle devam edecek. Belki bir gün, fikrimiz gerçekleştiğinde, sorgulamaların cevaplarını da bulabilirim.

Bugün, dünyamızın çevresel sorunları artıyor ve insanlar giderek daha fazla mücadele ediyor. Yapay gezegenimiz, insanlığın hayatta kalması için bir umut olacak. Ancak bu umudu gerçekleştirmek için, daha çok çalışmamız gerekiyor. İnsanlığın geleceği için, umudumuzu kaybetmeden, projemizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Bu proje, sadece insanların hayatta kalması için değil, aynı zamanda insanların daha iyi bir gelecek için çalışmalarını da teşvik ediyor. Kendi yarattığımız dünyada, insanlar daha iyi işler yapabilirler. Daha iyi bir dünya yaratmak için, yapay gezegenimizdeki insanlar, birbirlerine karşı anlayışlı ve yardımsever davranacaklar.

Yapay gezegenimizin yapımı, yıllar süren bir süreç. Ancak bu süreçte, birçok şey öğrendik ve birçok zorluğun üstesinden geldik. Bu süreçte, dış dünyayla bağlantımızı kaybetmedik ve insanlıkla bağlantımızı hep koruduk. Her zaman insanlığın hayatını kolaylaştırmak için çalışacağız ve yapay gezegenimizde birçok fırsat sunacağız.

Hayat, anlam ve varoluş. Bu kavramlar, insanlığın sadece yapay gezegenimizde değil, tüm evrende aradığı şeyler."

Genç adam günlüğüne yazmayı bitirirken sen geliyorsun. Sen genç adama sarılıyor, onu omuzlarından kavrıyor ve ona değerli olduğunu hissettiriyorsun. Genç adam "Aşkım, maskeni niye çıkardın?" diye soruyor. Genç adama cevap vermek istemiyorsun, maskeni neden çıkardığın belli. Sebebini öğrenirse nasıl bir tepki vereceğini bilmiyorsun ve bu seni korkutuyor. Nihai sondan daha çok korkutuyor hem de. Onun canını yakmak istemiyorsun ama işlerin düzelmeyeceği, her şeyin umutsuzluğu yok eden değil, sadece uzaklaştıran küçük etmenler olduğunu biliyorsun. En azından sen buna inanıyorsun. Genç adamın yanağına bir öpücük konduruyor ve ufaklığı kontrol etmeye gidiyorsun. Son bir kez.
Off Topic
Konu sonlanmıştır.

Ödüller
Başka Birisi
• Huzur
Post Reply

Return to “Bolcheb”