Emeklilik Kılavuzu

#1
Hayatınızda elbet ki karakterinize ve RP'ye vakit ayıramayacağınız dönemler olacaktır. Bu gibi dönemlerde RP'den tamamen kopmak istemediğiniz zaman arkanızı kollayacak bir sistem geliştirdik. Karakterinizi emekliliğe ayırırsanız GM'li konulara katılma hakkınız elinizden alınacak ancak karakterinizi zenginleştirmek adına Free RP yazmaya devam edebileceksiniz. Karakterinizi emekliliğe ayırmak istediğinizde bunu karakter kartınıza cevap yazarak belirtebilirsiniz.

Aynı zamanda polis olmak için kalıcı fiziksel sakatlıklar veya psikolojik problemleriniz olmaması gerektiğinden RP içinde bu gibi durumlar yaşandığında karakterinize emeklilik hakkı verilecektir. Yeni karakter açmak yerine isterseniz emeklilik hakkı kullanarak aynı karakterinizle Free RP yazmaya devam edebilirsiniz.

Emekliliğe ayrılan karakterler kontenjandan sayılmayacaktır. Karakteriniz emekliliğe ayrıldıktan sonra (ilk 30 gün dışında) polis rütbesi geri döndürülemez.

Emeklilik Kılavuzu (Ek Güncelleme)

#2
Güncelleme; Ek Emeklilik Kuralları

Emeklilik sistemimize yeni kurallar getirmeye karar verdik. 20 Ağustos 2020 tarihinden itibaren geçerli sayılacaktır.

•Karakterinizi emekliliğe aldıktan sonra 30 gün içinde tekrar polis memurluğu rütbesine geri döndürebilirsiniz. Kurguda bu durum karakterinizin bağlı olduğu Polis Teşkilatı tarafından artan suç oranları ve çözülmesi gereken vakalarda eleman eksikliği sebebiyle bir mektup gönderilmesiyle oluşur. Emeklilikten geri dönmek için tek yapmanız gereken karakter kartınıza not düşmektir.

•Artık Emekli karakterleriniz de Free RP Ödülleri konusuna yazdıkları Free RP'ler ile başvurabilir ve ödül alabilir. Oyuncular, Emekli karakterleriyle topladıkları Free ödüllerini yeni bir karakter açmaları durumunda başlangıçtan itibaren yeni karakterlerine aktarabilirler.

•Emekli karakteri olan bir oyuncu yeni bir karakter açtığında Emekli karakter kontenjandan çıkarılır.
Locked

Return to “Kılavuz”

cron