Re: [Mabi Chüimimuta] Arka Sokaklar

Jükum sözlerini şok içinde dinliyor ve bitirdikten sonra bir sandalyeye oturuyor. Bir süreliğine boşluğa bakıyor ve sonunda ağzını açıyor. "İnanamıyorum." Sana dönüyor. Gözlerinin dolduğunu görebiliyorsun. "Nasıl? Nasıl ulaşacağız ki? Oraya gidip gelmemiz tamamen onlara bağlı. Nasıl ulaşabiliriz?" Frip Jükum'un elini tutuyor ve "Mabi bir konuda söz veriyorsa onu gerçekleştirir, ona güvenebilirsin." diyor. Jükum acı bir gülümseme ile Frip'e bakıyor ve ayağa kalkıp sana doğru yürüyor. "İyi bir kız arkadaşın var." diyor. Karnına hafifçe vuruyor. "Sana gereken her şeyi anlatacağım ama ondan önce kabul etmeni istediğim bir şey var." diyor.

"Olan oldu. Artık plan odaklı konuşmam gerekiyor. Eğer Thomas'ı kurtarmak istiyorsak alabileceğimiz tüm desteği almalıyız. Bildiğim bazı güvenilir insanlar var ama onlara nasıl ulaşabileceğimi bilmiyorum. Görüşmeyeli uzun zaman oldu. Bana birkaç gün ver, bir yolunu bulacak ve onlardan yardım isteyeceğim. Bu tek başına yapabileceğin bir şey değil." Jükum elini omzuna koyuyor ve kapıya yöneliyor. "İyice dinlen. Sevgilinle ilgilen. Görüşürüz." Evden çıkıyor. Frip ile baş başa kalıyorsun. Frip yanına geliyor ve elini tutup "Her şey düzelecek hayatım." diyor. Dinlenmeye ihtiyacın olduğu doğru.

Geri dönülemez bir yola adım atmak üzeresin.
Off Topic
Konu sonlanmıştır.

Ödüller
Mabi Chüimimuta
• 200 IP
• +1 Kavrama Statı
Off Topic
Mabi Chüimimuta'nın bireysel konusu 1-3 gün sonra açılacaktır.
Locked

Return to “Seldshuts Sokağı”